KJA6T25W37PCL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJA6T25W37PCL
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG MALE 37POS INLINE
Fitxak: KJA6T25W37PCL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KJA6T25W37PCLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJA6T25W37PCL fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG HSG MALE 37POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4740 pcs Datuen fitxa KJA6T25W37PCL.pdf
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 25-37
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Cadmium over Electroless Nickel
Series KJA Packaging Bulk
Beste izenak IKJA6T25W37PCL Orientazio C
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 37
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Plastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Olive Drab Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 37 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium Coupling Nut Diametroa 1.875" (47.63mm)