KJA6T25W37BA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJA6T25W37BA
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLG HSG FMALE 37POS INLINE
Fitxak: KJA6T25W37BA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 262 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 262 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
KJA6T25W37BAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJA6T25W37BA fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLG HSG FMALE 37POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 262 pcs Datuen fitxa KJA6T25W37BA.pdf
Mota For Female Sockets estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 25-37
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Cadmium over Electroless Nickel
Series KJA Packaging Bulk
Beste izenak IKJA6T25W37BA Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 37
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Plastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Olive Drab Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 37 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium Coupling Nut Diametroa 1.875" (47.63mm)