KJA6T25F61PB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJA6T25F61PB
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP
Fitxak: KJA6T25F61PB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KJA6T25F61PBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJA6T25F61PB fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3101 pcs Datuen fitxa KJA6T25F61PB.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Electroless Nickel Series KJA
Packaging Bulk Beste izenak 111443-0041
IKJA6T25F61PB
IKJA6T25F61PB-ND
Orientazio B Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 61 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold