KJA6T25F29SN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJA6T25F29SN
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 29POS GOLD CRIMP
Fitxak: KJA6T25F29SN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KJA6T25F29SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJA6T25F29SN fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 29POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4420 pcs Datuen fitxa KJA6T25F29SN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Electroless Nickel Series KJA
Packaging Bulk Beste izenak 111443-0014
IKJA6T25F29SN
IKJA6T25F29SN-ND
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 29 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 29 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold