KJA6T25F24PA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJA6T25F24PA
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP
Fitxak: KJA6T25F24PA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KJA6T25F24PAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJA6T25F24PA fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2864 pcs Datuen fitxa KJA6T25F24PA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Electroless Nickel Series KJA
Packaging Bulk Beste izenak IKJA6T25F24PA
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 24 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold