KJA6T25F19PC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJA6T25F19PC
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Fitxak: KJA6T25F19PC.pdf
  • Mezua
KJA6T25F19PCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJA6T25F19PC fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5722 pcs Datuen fitxa KJA6T25F19PC.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Electroless Nickel Series KJA
Packaging Bulk Orientazio C
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 19
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -