KJA6T19F32PA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJA6T19F32PA
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Fitxak: KJA6T19F32PA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KJA6T19F32PAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJA6T19F32PA fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7088 pcs Datuen fitxa KJA6T19F32PA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Electroless Nickel Series KJA
Packaging Bulk Beste izenak 111440-0003
IKJA6T19F32PA
IKJA6T19F32PA-ND
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 32 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold