KJA6T17W26PA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJA6T17W26PA
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Fitxak: KJA6T17W26PA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KJA6T17W26PAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJA6T17W26PA fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6486 pcs Datuen fitxa KJA6T17W26PA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 17-26 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KJA
Packaging Bulk Beste izenak 111439-0075
IKJA6T17W26PA
IKJA6T17W26PA-ND
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 26 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold