KJA6T15F19PAL
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJA6T15F19PAL
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE
Fitxak: KJA6T15F19PAL.pdf
  • Mezua
KJA6T15F19PALren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJA6T15F19PAL fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3833 pcs Datuen fitxa KJA6T15F19PAL.pdf
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 15-19
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Electroless Nickel
Series KJA Packaging Bulk
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 19 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Electroless Nickel
Coupling Nut Diametroa 1.266" (32.16mm) Harremanetarako mota Crimp