KJA0T25W37SA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJA0T25W37SA
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 37POS GOLD CRIMP
Fitxak: KJA0T25W37SA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KJA0T25W37SAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJA0T25W37SA fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 37POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5795 pcs Datuen fitxa KJA0T25W37SA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 25-37 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KJA
Packaging Bulk Beste izenak 111434-0576
IKJA0T25W37SA
IKJA0T25W37SA-ND
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 37 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 37 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold