KJA0T25F19SNL
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJA0T25F19SNL
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Fitxak: KJA0T25F19SNL.pdf
  • Mezua
KJA0T25F19SNLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJA0T25F19SNL fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3492 pcs Datuen fitxa KJA0T25F19SNL.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 25-19
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Electroless Nickel
Series KJA Packaging Bulk
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 19 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Flange
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -
Coupling Nut Diametroa - Harremanetarako mota Crimp
Kontaktuaren tamaina 12 Harremanetarako Forma Circular
Konektore mota Receptacle Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KJA0T25F24PN
KJA0T25F24PN
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP
Stockean: 5716 pcs
Deskarga: KJA0T25F24PN.pdf
RFQ
KJA0T25F29SAL
KJA0T25F29SAL
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 29POS PNL MT
Stockean: 4603 pcs
Deskarga: KJA0T25F29SAL.pdf
RFQ
KJA0T25F19SN
KJA0T25F19SN
deskribapena: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP