KJA0T19W32PAL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJA0T19W32PAL
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT
Fitxak: KJA0T19W32PAL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KJA0T19W32PALren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJA0T19W32PAL fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5742 pcs Datuen fitxa KJA0T19W32PAL.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 19-32
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Cadmium over Electroless Nickel
Series KJA Packaging Bulk
Beste izenak 111431-0147
IKJA0T19W32PAL
IKJA0T19W32PAL-ND
Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 32
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Plastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Olive Drab Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount