KJA0T15F18SN
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJA0T15F18SN
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
Fitxak: KJA0T15F18SN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KJA0T15F18SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJA0T15F18SN fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3942 pcs Datuen fitxa KJA0T15F18SN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Electroless Nickel Series KJA
Packaging Bulk Beste izenak 111429-0026
IKJA0T15F18SN
IKJA0T15F18SN-ND
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 18 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold