KJ7T16N26PAL27
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJ7T16N26PAL27
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
Fitxak:
RoHs egoera Saltzailea ez dago zehaztuta / saltzailea ez dago zehaztuta
Stock egoera 367 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 367 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
KJ7T16N26PAL27ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJ7T16N26PAL27 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Saltzailea ez dago zehaztuta / saltzailea ez dago zehaztuta
Kopurua eskuragarri 367 pcs Datuen fitxa
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 16-26
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Electroless Nickel
Series KJ Packaging Bulk
Beste izenak 110375-0373 Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 26
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Vendor undefined / Vendor undefined Txertatu materiala Plastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Silver Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount