KJ6T18B32SNL
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJ6T18B32SNL
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE
Fitxak: KJ6T18B32SNL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KJ6T18B32SNLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJ6T18B32SNL fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3174 pcs Datuen fitxa KJ6T18B32SNL.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 18-32
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Cadmium over Electroless Nickel
Series KJ Packaging Bulk
Beste izenak 110486-0178
IKJ6T18B32SNL
IKJ6T18B32SNL-ND
Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 32
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Plastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Olive Drab Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Electroless Nickel Coupling Nut Diametroa 1.405" (35.69mm)
Harremanetarako mota Crimp Kontaktuaren tamaina 20
Harremanetarako Forma Circular Konektore mota Plug Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KJ6T18B35SA
KJ6T18B35SA
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG FMALE 66POS GOLD CRIMP
Stockean: 5453 pcs
Deskarga: KJ6T18B35SA.pdf
RFQ
KJ6T18B32SN
KJ6T18B32SN
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP