KJ6P20A16SN
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJ6P20A16SN
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP
Fitxak: KJ6P20A16SN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KJ6P20A16SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJ6P20A16SN fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5790 pcs Datuen fitxa KJ6P20A16SN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-16 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Clear Chromate Series KJ
Packaging Bulk Beste izenak IKJ6P20A16SN
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Posizio kopurua 16 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Potted
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold