FRCIR06R-36A-48SW-F80
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FRCIR06R-36A-48SW-F80
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 48POS CRIMP
Fitxak: FRCIR06R-36A-48SW-F80.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
FRCIR06R-36A-48SW-F80ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FRCIR06R-36A-48SW-F80 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 48POS CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5372 pcs Datuen fitxa FRCIR06R-36A-48SW-F80.pdf
Tentsioaren balorazioa 200VAC, 250VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 36-A48 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Posizio kopurua 48
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Ezaugarriak Flame Retardant Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 48 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver Uneko balorazioa 13A
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Silver
Konektore mota Plug, Female Sockets Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FRCIR06R-36A-48S-F80
FRCIR06R-36A-48S-F80
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG FMALE 48POS CRIMP
Stockean: 3178 pcs
Deskarga: FRCIR06R-36A-48S-F80.pdf
RFQ
FRCIR06R-40A-35S-F80-T12
FRCIR06R-40A-35S-F80-T12
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG FMALE 35POS GOLD CRIMP
Stockean: 404 pcs
Deskarga: FRCIR06R-40A-35S-F80-T12.pdf
RFQ
FRCIR06R-36A-48SW-F80-T12
FRCIR06R-36A-48SW-F80-T12
deskribapena: CONN PLUG FMALE 48POS GOLD CRIMP