FRCIR06LCFGG32A-13SF80T108
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FRCIR06LCFGG32A-13SF80T108
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 13POS CRIMP
Fitxak: FRCIR06LCFGG32A-13SF80T108.pdf
  • Mezua
FRCIR06LCFGG32A-13SF80T108ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FRCIR06LCFGG32A-13SF80T108 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 13POS CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5116 pcs Datuen fitxa FRCIR06LCFGG32A-13SF80T108.pdf
Tentsioaren balorazioa 900VAC, 1250VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Black Zinc Cobalt Series MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Posizio kopurua 13
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection Environment Proof
Ezaugarriak Cable Clamp, Coupling Nut, Flame Retardant Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 13 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver Uneko balorazioa 23A