FRCIR06-40A-60SW-F80
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FRCIR06-40A-60SW-F80
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 60POS CRIMP
Fitxak: 1.FRCIR06-40A-60SW-F80.pdf2.FRCIR06-40A-60SW-F80.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 484 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 484 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
FRCIR06-40A-60SW-F80ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FRCIR06-40A-60SW-F80 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 60POS CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 484 pcs Datuen fitxa 1.FRCIR06-40A-60SW-F80.pdf2.FRCIR06-40A-60SW-F80.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 40-A60 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Orientazio W
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Posizio kopurua 60
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Flame Retardant Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 60 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver Uneko balorazioa 13A
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Silver
Konektore mota Plug, Female Sockets Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FRCIR06A-10SL-3PQ-F80
FRCIR06A-10SL-3PQ-F80
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG MALE 3POS SILVER CRIMP
Stockean: 1342 pcs
Deskarga: FRCIR06A-10SL-3PQ-F80.pdf
RFQ
FRCIR06-40A-60PX-F80-T12-VO
FRCIR06-40A-60PX-F80-T12-VO
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG HSNG MALE 60POS INLINE
Stockean: 894 pcs
Deskarga: FRCIR06-40A-60PX-F80-T12-VO.pdf
RFQ
FRCIR06-40A-60S
FRCIR06-40A-60S
deskribapena: CONN PLUG FMALE 60POS SOLDER CUP