FRCIR030-22-14SWF80T108
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FRCIR030-22-14SWF80T108
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 19POS CRIMP
Fitxak: FRCIR030-22-14SWF80T108.pdf
  • Mezua
FRCIR030-22-14SWF80T108ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FRCIR030-22-14SWF80T108 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 19POS CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3231 pcs Datuen fitxa FRCIR030-22-14SWF80T108.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Black Zinc Cobalt Series MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Orientazio W
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Posizio kopurua 19
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Flange
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Flame Retardant Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver Uneko balorazioa 13A
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Silver
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Black
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FRCIR030-22-14SF80T12-13
FRCIR030-22-14SF80T12-13
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Stockean: 5734 pcs
Deskarga: FRCIR030-22-14SF80T12-13.pdf
RFQ
FRCIR030-22-14SWF80
FRCIR030-22-14SWF80
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT FMALE 19POS CRIMP
Stockean: 6901 pcs
Deskarga: FRCIR030-22-14SWF80.pdf
RFQ
FRCIR030-22-19P-F80-VO
FRCIR030-22-19P-F80-VO
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 14POS PNL MT
Deskarga: FRCIR030-22-19P-F80-VO.pdf
FRCIR030-22-14SW
FRCIR030-22-14SW
deskribapena: CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP