| Zenbakiaren zenbakia | DLM1-156RW6B | fabrikatzailea | Cannon |
|---|---|---|---|
| deskribapena | CONN 156POS ZIF PCB RCPT | Lead Free Status / RoHS egoera | Saltzailea ez dago zehaztuta / saltzailea ez dago zehaztuta |
| Kopurua eskuragarri | 511 pcs | Datuen fitxa | DLM1-156RW6B.pdf |
| Tentsioaren balorazioa | - | Bukaera | Solder |
| Series | DLM | Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Packaging | Bulk | Beste izenak | 1003-1652 112135-0000 DLM1156RW6B |
| Tenperatura operatiboa | -55°C ~ 105°C | Errenkada kopurua | 6 |