DEMAME15SF0
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DEMAME15SF0
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena DSUB 15 F CRIMP HD CLIN G50 ZI
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DEMAME15SF0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DEMAME15SF0 fabrikatzailea Cannon
deskribapena DSUB 15 F CRIMP HD CLIN G50 ZI Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1685 pcs Datuen fitxa
Shell Amaitu lodiera - Series 24308-Style, D*MAM
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Errenkada kopurua 3 Posizio kopurua 15
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Akoplatu zikloak - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Flange Feature Cable Side (4-40)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Deskribapen zehatza Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 15 Position Harremanetarako mota Signal