DEMA15SK52
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DEMA15SK52
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 670 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 670 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DEMA15SK52ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DEMA15SK52 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 670 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge 22-28 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Crimp Shell tamaina, konektorearen diseinua 1 (DE, E) High Density
Shell Material, Amaitu Steel, Gold Plated Series D*MA
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 3 Posizio kopurua 15
Muntaketa mota Panel Mount Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako mota Signal