DDU50SF0
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDU50SF0
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena DSUB 50 F CRIMP F0 ZINC
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DDU50SF0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDU50SF0 fabrikatzailea Cannon
deskribapena DSUB 50 F CRIMP F0 ZINC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 16514 pcs Datuen fitxa
Shell Amaitu lodiera - Series D*U
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 3 Posizio kopurua 50
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Akoplatu zikloak -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Glass Filled Deskribapen zehatza Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 50 Position