DDMZ50PZK87
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDMZ50PZK87
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
Fitxak: DDMZ50PZK87.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DDMZ50PZK87ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDMZ50PZK87 fabrikatzailea Cannon
Kopurua eskuragarri 1460 pcs Datuen fitxa DDMZ50PZK87.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 5 (DD, D)
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series D*M
Packaging Bulk Beste izenak IDDMZ50PZK87
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 3
Posizio kopurua 50 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Board Side (4-40) Ezaugarriak Board Lock, Grounding Indents
Deskribapen zehatza 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 7.5A