DDMY50PA190
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDMY50PA190
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DDMY50PA190ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDMY50PA190 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4666 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge 20-28 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 5 (DD, D)
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Series D*M
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 3 Posizio kopurua 50
Muntaketa mota Panel Mount Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako mota Signal
Harremanetarako materiala Copper Alloy Harremanetarako formularioa Machined
Kontaktua Amaitu Loditasuna 50.0µin (1.27µm) Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Konektorearen estiloa D-Sub
Kolore Black Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DDMY47W1S
DDMY47W1S
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB RCPT 47POS PNL MNT
Stockean: 3548 pcs
Deskarga: DDMY47W1S.pdf
RFQ
DDMY47W1SNM
DDMY47W1SNM
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: COMBO 47W1 F SOD
Stockean: 153 pcs
Deskarga:
RFQ
DDMY50P
DDMY50P
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
Stockean: 2924 pcs
Deskarga: DDMY50P.pdf
DDMY47W1PNM
DDMY47W1PNM
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 47POS PNL MNT
Stockean: 422 pcs
Deskarga: DDMY47W1PNM.pdf
DDMY50PA191K87
DDMY50PA191K87
Deskarga:
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: DSUB 50 M SOD D FLOA G30 ZIN
Deskarga: DDMY50P.pdf
DDMY50PA190K87
DDMY50PA190K87