DDMR47W1S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDMR47W1S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 47POS PNL MNT
Fitxak: DDMR47W1S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DDMR47W1Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDMR47W1S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 47POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3376 pcs Datuen fitxa DDMR47W1S.pdf
Wire Gauge 8-26 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 5 (DD, D) - 47W1
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Series Combo D®, D*M
Packaging Bulk Beste izenak IDDMR47W1S
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 3
Posizio kopurua 47 (46 + 1 Coax or Power) Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak Shielded
Deskribapen zehatza 47 (46 + 1 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 7.5A