DDMMY50PK87
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDMMY50PK87
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
Fitxak: DDMMY50PK87.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DDMMY50PK87ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDMMY50PK87 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1436 pcs Datuen fitxa DDMMY50PK87.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 5 (DD, D)
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series 24308-Style, D*MM
Packaging Bulk Beste izenak IDDMMY50PK87
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Errenkada kopurua 3
Posizio kopurua 50 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak Grounding Indents
Deskribapen zehatza 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 7.5A