DDMMP24H7PJA101
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDMMP24H7PJA101
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena DSUB 24H7 M PCH G50 CAD
Fitxak: DDMMP24H7PJA101.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DDMMP24H7PJA101ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDMMP24H7PJA101 fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena DSUB 24H7 M PCH G50 CAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2744 pcs Datuen fitxa DDMMP24H7PJA101.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) Copper Alloy Tentsioa -
Idatzi atributuak - Bukaera Solder
Series MIL-DTL-24308, Combo D®, D*MM RoHS egoera Bulk
Pitch - Connector - Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 24 (17 + 7 Power)
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DDMMP24H7PJA101 Luzera - Zutabe gorriaren azpian burua -
deskribapena DSUB 24H7 M PCH G50 CAD Uneko balorazioa (kontaktu bakoitzeko) Board Side (4-40)
Uneko balorazioa 7.5A, 40A Harremanetarako formularioa 5 (DD, D) - 24W7
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konexioaren erabilera D-Sub, Combo
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Black
Kable irekitzea Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Backset tartea Machined
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DDMMP24H7SJ
DDMMP24H7SJ
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB RCPT 24POS R/A SOLDER
Stockean: 731 pcs
Deskarga: DDMMP24H7SJ.pdf
RFQ
DDMMP24H7PJ
DDMMP24H7PJ
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 24POS R/A SOLDER