DDMMF24W7PK87
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDMMF24W7PK87
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 24POS PNL MNT
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DDMMF24W7PK87ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDMMF24W7PK87 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 24POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3639 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge 8-26 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 5 (DD, D) - 24W7
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series 24308-Style, Combo D®, D*MM
Packaging Bulk Beste izenak IDDMMF24W7PK87
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 24 (17 + 7 Coax or Power) Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak Grounding Indents, Shielded
Deskribapen zehatza 24 (17 + 7 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 7.5A