DDMME50PK87
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDMME50PK87
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
Fitxak: DDMME50PK87.pdf
  • Mezua
DDMME50PK87ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDMME50PK87 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1603 pcs Datuen fitxa DDMME50PK87.pdf
Wire Gauge 20-28 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 5 (DD, D)
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series 24308-Style, D*MM
Packaging Bulk Beste izenak IDDMME50PK87
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Errenkada kopurua 3
Posizio kopurua 50 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Cable Side (4-40) Ezaugarriak Grounding Indents
Deskribapen zehatza 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 7.5A
Harremanetarako mota Signal Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako formularioa Machined Kontaktua Amaitu Loditasuna 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Konektorearen estiloa D-Sub Kolore Black
Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DDMME50PMA101
DDMME50PMA101
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
Stockean: 1266 pcs
Deskarga: DDMME50PMA101.pdf
RFQ
DDMME50P
DDMME50P
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: DSUB 50 M SOD CLIN G50 ZINC
Stockean: 1581 pcs
Deskarga:
RFQ
DDMME50S
DDMME50S
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
Deskarga: DDMME50S.pdf
DDMME50PZK87
DDMME50PZK87
Deskarga: DDMME50PZK87.pdf
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT