DDMME-36W4S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDMME-36W4S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 36POS PNL MNT
Fitxak: DDMME-36W4S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DDMME-36W4Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDMME-36W4S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 36POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1956 pcs Datuen fitxa DDMME-36W4S.pdf
Wire Gauge 8-26 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 5 (DD, D) - 36W4
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Series 24308-Style, Combo D®, D*MM
Packaging Bulk Beste izenak 051527-0007
DDMME36W4S
IDDMME36W4S
IDDMME36W4S-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Errenkada kopurua 3
Posizio kopurua 36 (32 + 4 Coax or Power) Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Cable Side (4-40) Ezaugarriak Shielded
Deskribapen zehatza 36 (32 + 4 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 7.5A