DDMM50PZA101
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDMM50PZA101
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
Fitxak: DDMM50PZA101.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DDMM50PZA101ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDMM50PZA101 fabrikatzailea Cannon
Kopurua eskuragarri 2271 pcs Datuen fitxa DDMM50PZA101.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 5 (DD, D)
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Series 24308-Style, D*MM
Packaging Bulk Beste izenak IDDMM50PZA101
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Errenkada kopurua 3
Posizio kopurua 50 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 7.5A