DDME36A4SA197
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDME36A4SA197
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 36POS PNL MNT
Fitxak: DDME36A4SA197.pdf
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DDME36A4SA197ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDME36A4SA197 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 36POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3615 pcs Datuen fitxa DDME36A4SA197.pdf
Wire Gauge 8-26 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 5 (DD, D) - 36W4
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series Combo D®, D*M
Packaging Bulk Beste izenak IDDME36A4SA197
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 3
Posizio kopurua 36 (32 + 4 Power) Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Cable Side (4-40) Ezaugarriak Shielded
Deskribapen zehatza 36 (32 + 4 Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 7.5A, 40A