DDME24H7SJ
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDME24H7SJ
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 24POS R/A SOLDER
Fitxak: 1.DDME24H7SJ.pdf2.DDME24H7SJ.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DDME24H7SJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDME24H7SJ fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 24POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1195 pcs Datuen fitxa 1.DDME24H7SJ.pdf2.DDME24H7SJ.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 5 (DD, D) - 24W7
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Series Combo D®, D*M
Packaging Bulk Beste izenak IDDME24H7SJ
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 24 (17 + 7 Power) Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Board Side (4-40) Ezaugarriak Shielded
Deskribapen zehatza 24 (17 + 7 Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 7.5A, 40A