DDMD50SJA197
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDMD50SJA197
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
Fitxak: DDMD50SJA197.pdf
  • Mezua
DDMD50SJA197ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDMD50SJA197 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1172 pcs Datuen fitxa DDMD50SJA197.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 5 (DD, D)
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series D*M
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 3 Posizio kopurua 50
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Mounting Brackets Deskribapen zehatza 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako mota Signal
Harremanetarako materiala Copper Alloy Harremanetarako formularioa Machined
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Konektorearen estiloa D-Sub
Kolore Black Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DDMD50SJ
DDMD50SJ
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER