DDMC43X2SJA197
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDMC43X2SJA197
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 43POS R/A SOLDER
Fitxak: 1.DDMC43X2SJA197.pdf2.DDMC43X2SJA197.pdf
  • Mezua
DDMC43X2SJA197ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDMC43X2SJA197 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 43POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1229 pcs Datuen fitxa 1.DDMC43X2SJA197.pdf2.DDMC43X2SJA197.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 5 (DD, D) - 43W2
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series Combo D®, D*M
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 3 Posizio kopurua 43 (41 + 2 Coax)
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Uneko balorazioa 5A, 7.5A Harremanetarako mota Coax and Signal