DDMC36C4PJK127
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDMC36C4PJK127
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 36POS R/A SOLDER
Fitxak: 1.DDMC36C4PJK127.pdf2.DDMC36C4PJK127.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 817 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 817 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DDMC36C4PJK127ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDMC36C4PJK127 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 36POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 817 pcs Datuen fitxa 1.DDMC36C4PJK127.pdf2.DDMC36C4PJK127.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 5 (DD, D) - 36W4
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series Combo D®, D*M
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 3 Posizio kopurua 36 (32 + 4 Coax)
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Uneko balorazioa 5A, 7.5A Harremanetarako mota Coax and Signal