DDMAY50SA197
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDMAY50SA197
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
Fitxak:
  • Mezua
DDMAY50SA197ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDMAY50SA197 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1650 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge 20-28 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Crimp Shell tamaina, konektorearen diseinua 5 (DD, D)
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series D*MA
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 3 Posizio kopurua 50
Muntaketa mota Panel Mount Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako mota Signal