DDMAMF50PF0A101
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDMAMF50PF0A101
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena DSUB 50 M FLOA CAD
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DDMAMF50PF0A101ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDMAMF50PF0A101 fabrikatzailea Cannon
deskribapena DSUB 50 M FLOA CAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2921 pcs Datuen fitxa
Shell Amaitu lodiera - Series 24308-Style, D*MAM
Packaging Bulk Beste izenak IDDMAMF50PF0A101
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Errenkada kopurua 3
Posizio kopurua 50 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Akoplatu zikloak 500
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Thermoplastic Deskribapen zehatza Plug for Male Contacts Housing D-Sub Connector 50 Position
Harremanetarako mota Signal Konektore mota Plug for Male Contacts
Konektorearen estiloa D-Sub Kolore -
Produktu erlazionatuak
DDMAMF50P
DDMAMF50P
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT