DDMAE78SA156F0
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDMAE78SA156F0
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena DSUB 78 F HD CRIMP G50 CLIN Z
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DDMAE78SA156F0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDMAE78SA156F0 fabrikatzailea Cannon
deskribapena DSUB 78 F HD CRIMP G50 CLIN Z Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1210 pcs Datuen fitxa
Shell Amaitu lodiera - Series D*MA
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 4 Posizio kopurua 78
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Akoplatu zikloak - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Flange Feature Cable Side (4-40)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Deskribapen zehatza Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 78 Position Harremanetarako mota Signal