DDMA78PNMBK52
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDMA78PNMBK52
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN DSUB HD PLUG 78POS PNL MNT
Fitxak: DDMA78PNMBK52.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 563 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 563 pcs
  • Mezua
DDMA78PNMBK52ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDMA78PNMBK52 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN DSUB HD PLUG 78POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 563 pcs Datuen fitxa DDMA78PNMBK52.pdf
Wire Gauge 22-28 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Crimp Shell tamaina, konektorearen diseinua 5 (DD, D) High Density
Shell Material, Amaitu Brass, Gold Plated Series D*MA
Packaging Bulk Beste izenak IDDMA78PNMBK52
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 4
Posizio kopurua 78 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 78 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 7.5A
Harremanetarako mota Signal Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako formularioa Machined Kontaktua Amaitu Loditasuna 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Konektorearen estiloa D-Sub, High Density Kolore -
Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DDMA78PNMBK47F0
DDMA78PNMBK47F0
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: DSUB 78 M NMB
Stockean: 598 pcs
Deskarga:
RFQ
DDMA78PNMBF0
DDMA78PNMBF0
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: DSUB 78 M NMB
Stockean: 842 pcs
Deskarga:
RFQ
DDMA78PNMBK52F0
DDMA78PNMBK52F0
deskribapena: DSUB 78 M CRIMP NMB G50
Stockean: 499 pcs
DDMA78PNMBK47
DDMA78PNMBK47
deskribapena: CONN DSUB HD PLUG 78POS PNL MNT
Stockean: 489 pcs
DDMA78PNM
DDMA78PNM