DDMA-50P-F0
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDMA-50P-F0
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN DSUB PLUG 50POS HSG
Fitxak: DDMA-50P-F0.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DDMA-50P-F0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDMA-50P-F0 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN DSUB PLUG 50POS HSG Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3460 pcs Datuen fitxa DDMA-50P-F0.pdf
Shell Amaitu lodiera - Series D*MA
Packaging Bulk Beste izenak 050913-0018
DDMA50PF0
IDDMA50PF0
IDDMA50PF0-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 3
Posizio kopurua 50 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Akoplatu zikloak 200
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Thermoplastic Deskribapen zehatza Plug for Male Contacts Housing D-Sub Connector 50 Position