DDM50PZNMBK52
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDM50PZNMBK52
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 158 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 158 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
  • Mezua
DDM50PZNMBK52ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDM50PZNMBK52 fabrikatzailea Cannon
Kopurua eskuragarri 158 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 5 (DD, D)
Shell Material, Amaitu Steel, Gold Plated Series D*M
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 3 Posizio kopurua 50
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako mota Signal