DDM50P1B5N
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDM50P1B5N
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DDM50P1B5Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDM50P1B5N fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6732 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 5 (DD, D)
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Series D*M
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 3 Posizio kopurua 50
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Mounting Brackets Deskribapen zehatza 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako mota Signal