DDM36W4SA101
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDM36W4SA101
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 36POS PNL MNT
Fitxak: 1.DDM36W4SA101.pdf2.DDM36W4SA101.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DDM36W4SA101ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDM36W4SA101 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 36POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3714 pcs Datuen fitxa 1.DDM36W4SA101.pdf2.DDM36W4SA101.pdf
Wire Gauge 8-26 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 5 (DD, D) - 36W4
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Series Combo D®, D*M
Packaging Bulk Beste izenak IDDM36W4SA101
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 3
Posizio kopurua 36 (32 + 4 Coax or Power) Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak Shielded
Deskribapen zehatza 36 (32 + 4 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 7.5A