DD50S-F179
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DD50S-F179
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT WW
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DD50S-F179ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DD50S-F179 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT WW Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1192 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Wire Wrap Shell tamaina, konektorearen diseinua 5 (DD, D)
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Series Original D
Packaging Bulk Beste izenak DD50SF179
IDD50S-F179
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 3
Posizio kopurua 50 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Thermoplastic
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 5A