DCU37PAD
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCU37PAD
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 37POS R/A CRIMP
Fitxak:
  • Mezua
DCU37PADren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCU37PAD fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 37POS R/A CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6563 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Crimp Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C)
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Series D*U
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 37
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Uneko balorazioa 5A Harremanetarako mota Signal
Harremanetarako materiala Copper Alloy Harremanetarako formularioa Stamped
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Konektorearen estiloa D-Sub
Kolore Black Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DCU37PF0
DCU37PF0
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: DSUB 37 PIN CRIMP LESS CONTACT
Stockean: 5824 pcs
Deskarga: DCU37PF0.pdf
RFQ
DCU37PBFA176
DCU37PBFA176
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT