DCMV37PNK87
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCMV37PNK87
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
Fitxak: DCMV37PNK87.pdf
  • Mezua
DCMV37PNK87ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCMV37PNK87 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3891 pcs Datuen fitxa DCMV37PNK87.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C)
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series D*M
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 37
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Grounding Indents Deskribapen zehatza 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako mota Signal