DCMP21HA4PJK87H6
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCMP21HA4PJK87H6
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER
Fitxak: DCMP21HA4PJK87H6.pdf
  • Mezua
DCMP21HA4PJK87H6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCMP21HA4PJK87H6 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2655 pcs Datuen fitxa DCMP21HA4PJK87H6.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C) - 21WA4
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series Combo D®, D*M
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 21 (17 + 4 Power)
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Uneko balorazioa 7.5A, 40A Harremanetarako mota Signal and Power
Harremanetarako materiala Copper Alloy Harremanetarako formularioa -
Kontaktua Amaitu Loditasuna Flash Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Konektorearen estiloa D-Sub, Combo
Kolore Black Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DCMP21PA4PJK87
DCMP21PA4PJK87
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: COMBO-D
Stockean: 1511 pcs
Deskarga:
RFQ
DCMP21WA4SJ
DCMP21WA4SJ
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER
Stockean: 3289 pcs
Deskarga: DCMP21WA4SJ.pdf
RFQ
DCMP21HA4PJK87
DCMP21HA4PJK87
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER